Zapytanie ofertowe na dostawę pakietów higienicznych - w związku z realizacją projektu KIK/02 "Budowa filtra epidemiologicznego na terenie obiektu Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Białej Podlaskiej"

Urząd do Spraw Cudzoziemców planuje złożenie zamówienia na dostawę pakietów higienicznych do budynku filtra epidemiologicznego. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu KIK/02 "Budowa filtra epidemiologicznego na terenie obiektu Urzędu do Spraw Cudzoziemców w Białej Podlaskiej", finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy oraz z budżetu państwa. 

 

Wynik zapytania ofertowego na dostawę pakietów higienicznych:

Uprzejmie informuję, iż etap weryfikacji ofert złożonych w odpowiedzi na ww. zapytanie wydłużył się z powodu konsultacji wymagań opisu przedmiotu zamówienia w zakresie żelu antybakteryjnego dla dzieci. Z uwagi na nieścisłość w opisie przedmiotu zamówienia dot. żelu antybakteryjnego dla dzieci z produktami zaproponowanymi przez wykonawców oraz ze względu na zbyt krótki termin pozostały na realizację zamówienia przez wykonawców, uprzejmie informuję, iż ww. zapytanie zostaje unieważnione.

 


Data wytworzenia: 2016-05-13 Autor: Julia Bielecka Data publikacji: 2016-05-13 13:36 Osoba udostępniająca na stronie: Ewa Rahman Data ostatniej modyfikacji: 2016-06-09 Osoba modyfikująca: Julia Bielecka